Prosinec 2015

Jsem vánoční ANTI...

14. prosince 2015 v 21:03
Ještě pár dní a je tu Štědrý den. Zatímco většina je na vánoce natěšena, já jsem z nich otrávena. U některých dokonce "těšení se" hraničí s nadržeností.
Abych sama sobě dokázala, že nejsem úplně vánoční Anti-Ježuch, začátkem měsíce jsem se dala do pečení. Připravila jsem si osmnáct druhů těst a jeden celý víkend jsem proháněla váleček a formičky. Sobota byla v pohodě, pečení mi šlo od ruky. Neděle byla horší, bolest v zádech připomínala zapíchnutý nůž, takže jsem se kontrolovala v zrcadle, jestli mi ze zad nějaká ta rukojeť netrčí.
Následoval týden nakupování dárků. Nesnáším běhání po obchodech. Vánoční šílenství je jeden velký blázinec. Rozhodla jsem se nezbláznit se a proto "děkuji" za internetové obchody. Jen sado-masochista se tlačí v marketech mezi ostatními, stejně postiženými a vychutnává si tu bolest, když mu je neustále najížděno nákupními vozíky na paty, popřípadě uštědřeno pár modřin v bitvě u regálu. Myslím, že jsem si letos nákupy celkem užila. Klid, teplo domova a vonící káva...