Na mě si nepřijde, mizera!

17. listopadu 2015 v 21:15
S Bořkem jsme spolu tak dlouho, že ani nemusíme mluvit a víme, co si druhý myslí. A proto mě udivuje, že mi občas skočí na lep. Že bych byla tak dobrá herečka? Smějící se Naposledy jsem ho svým hereckým uměním dostala přede dvěma dny.

Bořek koukal v obýváku na televizi. Seděl na gauči a nohy měl položené na taburetu. Přišla jsem z kuchyně a abych si mohla sednout vedle Bořka, musela jsem jeho natažené nohy překročit. Neuhnul, mizera jeden, ještě mě štípl do zadku. Když jsem dosedla, zjistila jsem , že jsem zapomněla brýle na kuchyňské lince, a tak jsem se musela zvednout. Věděla jsem , že Bořek s nohama neuhne ... A opět následoval štípanec. Otočila jsem se na něj a on se viditelně dobře bavil. Měl ve tváři šibalský výraz a v očích neposedné čertíky. Když jsem se vrátila s brýlemi do obýváku a viděla toho usmívajícího se mizeru, rozhodla jsem se ho tzv. přečůrat. Naznačila jsem, že chci opět přelézat jeho natažené nohy a v tom jsem se podívala na zeď za gauč.
"Pavouk, prosím tě, zabij ho!"
Bořek ví, jaký strach mám z pavouků a tak se zvedl z gauče a zatímco prohlížel zeď, tak já v klidu prošla za jeho zády a posadila se. Jsem prostě dobrá!

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama