Maruška na TO nemá chuť!

1. října 2015 v 21:25
Konečně jsme se sešli u rodičů celá rodina. Mamka s taťkou, sestra Maruška s manželem Tomášem a jejich dcery (obě dospělé) si přivezly své miláčky. Karolínka Vaška a Maruška ml. Kubu. Všichni byli v páru, jen já byla bez toho svého "párku" Bořka. Ten se tváří, jakoby neexistoval a vysvětluje to slovy, že nemá rád oslavy. Třeba nemá rád mě. Raději sedne do auta a frčí do lesa, sednout si na posed a šmírovat lesní zvířenu. Úchylák!
Slavili jsme taťkovi a Maruščiny (mladší) narozeniny. Hodně se povídalo a tak jsme se v dobré náladě dostali až diskuzi o sexu. Sestra Maruška prohlásila, že na "TO" naposledy neměla nějak chuť. Jako soucítící rodina jsme se ptali "proč"? Po pravdě řečeno, soucit vem čert, byli jsme jen strašně zvědaví. Maruška pronesla, že je nervózní, když holky nejsou doma a proto nemá na sex chuť.
Maruščino vysvětlení, jsme si všichni vysvětlili stejně a po nemravnu. (Sex ji vzrušuje, když ji někdo šmíruje.) Vše rozštípl Karolínčin Vašek:
" Tak teď už je mi jasný, proč vždycky voláte, ať s Karolínkou přijedeme. Jen co se otevřou dveře, tak na schodech vidíme jen vaše paty, při útěku do ložnice!"
Chlapec se nezdá. Jen sedí, je potichu a pak plácne něco, že se z toho ostatní můžou smíchy počůrat....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama