Jsem telefonní legenda!

8. července 2015 v 21:49
Znáte tu situaci, kdy potřebujete vyřídit něco důležitého a chcete, aby vaše řeč byla perfektní a to hlavně, když se jedná o kontakt telefonní? Já jsem v tomhle přeborník a mohla bych dávat kurzy. A v práci jsem legendou!
Přijímala jsem zboží a při kontrole jsem zjistila, že nám přebývá jeden karton kelímků. Protože jsem holka poctivá, rozhodla jsem se zavolat na dodavatelskou firmu a přiznat jim jejich chybu. Sedla jsem si k telefonu a vyťukala číslo. Moje kolegyně pobíhaly nedaleko mě, tak jsem chtěla být důležitá a dát si záležet.
Z telefonního sluchátka se ozval ženský hlas, který se představil jménem a zeptal se, jaké mám přání. Pozdravila jsem, také jsem se představila a pak pronesla: "Mám nějaké nesrovnalosti v dodávce, můžu to probrat s váma?" Dostala jsem kladnou odpověď a tak jsem pokračovala: " Mladá paní, při kontrole zboží jsem zjistila, že jste nám posrali jednu krabici kelímků navíc." Ano, čtete dobře, "posrali". Kolegyňky vybouchly smíchy a byly k neutišení. Zachovala jsem se jako telefonická profesionálka. Sice mě to stálo plno sil, zachovat klid, ale v poklidu jsem ukončila hovor. Jen co jsem položila sluchátko, přidala jsem se k Monče a Radce a řvala smíchy tak, až mi tekly slzy.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama