Holky v akci ... Hurá do Prahy! 3.díl

17. května 2015 v 14:54
Vylezly jsme z auta a naproti nám se řítila rozesmátá obchodní zástupkyně. Na uvítanou jsme si měly z kulaté nádoby vytáhnout plastovou myš, která v sobě ukrývala číslo s množstevní slevou. Ivča na mě koukla a já (i když nerada) řekla: "To musíte vy!" Radši jsem se zřekla losování ze strachu, že vytáhnu tu nejmenší "5%" slevu a poškodím tím naší prodejnu. Ivča zalovila a vytáhla myš. Na boku zmáčkla čudlík, myš ukázala střeva a ... Bylo to tam! Nejmenší možná sleva. Asi jsem raději měla losovat já.
Po malém občerstvení jsme se vydaly za prací. Nafasovaly jsme skladníka, který nám měl být k dispozici a začaly jsme plenit regály. Skladník běhal s plným vozíkem "tam" a s prázdným se vracel, abysme mohly dál pokračovat v nakupování.
Po únavném vybírání zboží, jsme se šly na zahradu posilnit k rautovému stolu. Naše očekávání předčilo vše! Ze stolů, které byly celý den na slunci, se na nás šklebilo nahnědlé a vrásčité ovoce. Postoupily jsme o kousek dál ke grilu, který obsluhoval mladý kuchař. Na roštu se opékalo maso mnoha podob a vedle na stolku se k sobě steklo několik druhů sýra. Přemohly jsme strach ze salmonely a nechaly si naservírovat alespoň pár kousků masa, protože vydlabat sýr z táců, by bylo nemožné. Hlad byl prostě silnější, než představa sezení na záchodě v křeči. Usadily jsme se u stolu a pustily se do té záhady na talířku. Proč záhady? I když se maso opalovalo nad rozžhavenými uhlíky, bylo jako vytažené z lednice. Možná, že ty uhlíky nebyly skutečný, ale bylo to jen taková umělohmotná atrapa na baterky. Zbytek chuti k jídlu a pocit hladu, mi najednou zkazil pohled na něco, co sedělo zády ke mě. Z kalhot oné sedící figury se na mě šklebila nechutná "prdelní čára". Když jsem si uvědomila, že mi je ta rýha povědomá, šťouchla jsem do Ivči, ať se taky koukne, ať nejsem sama, kdo má úplně po chuti. Obě jsme věděly, co musíme udělat, ale než jsme stačily zdrhnout, prdelní čára se otočila a my koukaly na povědomý ksicht....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama