"Vojela" mě fretka.

10. dubna 2015 v 21:55
Z toho, co jsem doposud napsala, to vypadá, že jsme tak trochu "nemravná a zvrhlá" rodina. Ale myslím, že v tom nejsme sami. Je to minimálně deset let zpátky, kdy mi zavolal kamarád Zbynďa, jestli se může zastavit na kafe. Byla jsem ráda, je to člověk, se kterým se dá mluvit na jakékoli téma.
Už když přišel, zdál se mi nějaký přešlý. Kafe míchal skoro pět minut, než řekl první větu: "Strašně jsme se pohádali s Helčou". Jako správná kamarádka jsem ho politovala a pak se zeptala "proč". Odpověď byla stručná a hodně překvapivá: "Vojela mě fretka!" Asi jsem koukala jako blázen, protože hned dodal: "Málem." I tak jsem nechápala. A hlavně mi nějak mozek nebral, proč se pohádal s Helenou a co to má společného s nějakou fretkou.
Potom mi povyprávěl, co se mu stalo. Helena se nastěhovala před měsícem spolu se svým zvířecím miláčkem, fretkou Kikinkou. Společné soužití se mu líbilo, vše klapalo, až do včerejší noci. Byli s Helčou na večeři a potom si užili vášnivou noc. Usnuli vyčerpaní a nazí. Zbynďu v noci vzbudil známý pocit a pomyslel si: ta Helča je hodná, ani mě nevzbudí. Sáhl pod peřinu a místo Heleny nahmátl tu chlupatou "skoromyš". Vzbudil Helenu a křičel na ni, že se mu ta malá bestie uhnízdila na koulích a že ji doma nechce. Potom se s Helenou pohádali.
Bylo mi ho líto, ale ta představa nadržený fretky, mě rozesmála. Ještě chvíli jsme to spolu probírali a nakonec jsme se tomu srdečně zasmáli. Když šel Zbyněk ode mě domů, koupil cestou kytku. Omluvil se Heleně a zároveň ji poprosil, jestli by fretka noc nemohla trávit v kleci.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Naomi Naomi | 19. dubna 2015 v 16:24 | Reagovat

hahá! To je povedený! :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama