Seznámení

2. dubna 2015 v 18:51
Jmenuji se Mirka a jsem úplně obyčejná ženská. Asi bych vám měla o sobě něco říct, ať víte, s kým máte tu čest. Vezmu to od dětství. Byla jsem bezproblémové dítě "peckoidního" typu. Kam mě posadili, tam mě našli. Prostě jako pecka. I když jako pecka jsem zase nevypadala. Docela hezká holka se zelenýma očima. Co na mě nebylo zrovna k sežrání, byly vlasy. Na hlavě se mi rodilo něco nepoddajného, až zvířecího. To jsem si odvodila od toho, co mi říkala maminka: "Ty máš ty vlasy vzadu jako slepice prdel".
Pubertou jsem taky prošla celkem v poklidu. Snad jediná vada na kráse, byl můj téměř plochý hrudník. Ostatní holky se chlubily svými vyrašenými čudlíky, jen já měla hrudník jako razítko na dvojtečku. Nevím, jestli to bylo závistí nebo se mi splašil nějaký růstový hormon, který se mi usadil na dvojtečkách, ale během dvou let jsem se mohla pyšnit podprsenkou číslo 5. Pyšnit v uvozovkách, dodnes se za svou "přednost" stydím.
Musím zmínit sourozence, svou milovanou sestru Marušku. Často vzpomínáme na dětství a na ptákoviny, co jsme spolu vyváděly. Například jsme nebyly líné za mrazivého rána vstát z vyhřáté postele, v šest hodin ráno, natáhnout si brusle na nohy a vplout na zledovatělý dvorek u našeho domku. Rodiče už byly v tu dobu v práci a my byly mistryně světa v krasobruslení....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama