Koupelnové šmírování.

7. dubna 2015 v 18:39
Ráda se povaluji ve vaně. Miluji horkou vodu, s voňavou pěnou a když je úplné ticho, nemá to chybu. A teď si představte, jak se vám do koupelnového soukromí vetře, tehdy tříletá Maruška. Ležíte ve vaně, hlavu ponořenou ve vodě, posloucháte praskání šamponových bublinek a znenadání máte pocit, jako by vás někdo tahal za bradavky a přitom se vás nikdo nedotýká. Otevřete oči a u vany stojí ten malý koupelnový šmíráček a dívá se vám na hrudník. Ani nestačíte zareagovat a to mrně řekne: "Teto, já bych chtěla taky takový prsíčka jako máš ty." Přitom mi pořád zírá na prsa, jakoby z nich měl co chvíli začít prýštit "mléčný nektar". Vyženete ji z koupelny se slovy, že ji volá babička a opět se ponoříte do vody a pokračujete v lenošení.
A po chvíli zase ten divný pocit. Maruška stojí opět u vany a tentokrát mi hledí do rozkroku. V očích nepřítomný a zároveň upřený výraz zvaný "doblba". Po slovech: "Teto, ty máš tak hezkou pipinku." jsem zařvala co mi hlasivky stačily: "Vezměte si někdo tu malou!"
Při představě, že by mě znovu mohla okukovat ta malinká úchylačka, jsem radši vylezla z vany a ukryla "prsíčka a pipinku" do županu.
Dnes už Maruška holky v koupelně nešmíruje. Brzy jí bude osmnáct a pipinky jí už nepřijdou tak zajímavé jako pindíci.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama